ویکی فلزیاب

فلزیاب دست ساز بهتر است یا فلزیاب شرکتی؟

فلزیاب دست ساز یا فلزیاب شرکتی؟

یکی از سوالهای بسیار مهم قبل از خرید فلزیاب این هست که فلزیاب دست ساز بهتر می باشد یا فلزیاب شرکتی؟ در این مطلب سعی میکنیم تمامی سوالات اپراتورها آماتور را بخوبی پاسخ دهیم تا با اطمینان کامل بتوانند محصولات فلزیابی خودشان را تهیه کنند و فرق بین دستگاه دست ساز و شرکتی را بطور کامل شرح دهیم، اگر برای اولین بار است که میخواهید یک دستگاه فلزیاب خریداری کنید اما تفاوت قیمت فلزیاب های دست ساز و قیمت فلزیاب شرکتی شما رو به شک انداخته است و نمیدانید کدام یک برای خریدن بهتر می باشد با ما همراه شوید. برای اکثر اپراتور ها دستگاه های شرکتی بهترین میباشد و دلایل مختلفی برای این امر نیز میاورند یکی از مهمترین و عمده ترین دلایل خرید دستگاه شرکتی کارایی بالا و داشتن مدار حرفه ای و استاندارد می باشد، اگر برای اولین بار مطالب سایت ویکی فلزیاب رو میخوانید بهتر است به پست ساخت فلزیاب در خانه نگاهی بیندازید.

فلزیاب شرکتی

فلزیاب های شرکت های خارج از ایران از تکنولوژی روز دنیا استفاده میکنند و تمامی قطعات با توجه به استاندارد های روز جهان درکنار هم قرار میدهند و همچنین قطعات استفاده شده دارای کیفیت بالایی می باشد و علاوه برهمه ی اینها فلزیاب های خارج از کشور دارای گارانتی های ۱ ساله می باشند، اما بگذارید صریح بگویم که فلزیاب های خارجی با تمام خصوصیاتی که ذکر کردم دارای ایرادهای مختلفی می باشند.

  • بیشتر فلزیاب های خارجی در ایران جعلی میباشند
  • عدم پشتیبانی فلزیاب خارجی از گارانتی در ایران
  • عمق سنجی بسیار پایین برای حفاری در ایران
  • عدم پشتیبانی از وسایل جانبی در ایران
  • نداشتن هیچ نمایندگی در کشور ایران

فلزیاب های شرکتی داخلی

فلزیاب های شرکتی داخلی مانند ویکی فلزیاب علاوه بر داشتن گارانتی و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله از با کیفیت ترین قطعات و تکنولوژی روزدنیا می باشد برای حفاری در کشور ایران نیاز هست که دستگاههای فلزیاب طلایاب و گنج یاب با عمق بالا کار کنند، ویکی فلزیاب تمامی اقدامات مورد نیاز را برای خریداران فلزیاب در نظر گرفته است تا با خیال راحت و اطمینان کامل محصولات فلزیاب خودشان را تهیه کنند برای مشاهده لیست محصولات فلزیاب ویکی فلزیاب کلیک کنید.

فلزیاب های دست ساز

فلزیاب های دست ساز در ایران دارای پایین ترین کیفیت میباشد و از نظر عمق زنی نمیتواند با فلزیاب های درجه ۳ شرکتی نیز رقابتی داشته باشند چرا که فلزیاب های دست ساز توسط افراد آماتور و تنها برای دریافت پول ساخته میشود و کارایی فلزیابی ندارد، برد های استفاده شده از در این دستگاهها با ساده ترین ابزار قرار گرفته شده است و داوم چندانی از نظر طول عمر نخواهد داشت. پیشنهاد ما به شما این هست که هرگز از فلزیاب های دست ساز استفاده نکنید.

دیدگاه‌ها (0)

  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • امتیاز دادن به محصول فلزیاب فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*

2 × 5 =